• Index
  •  » OTSy
  •  » Jak zrobić no -ip <poradnik>

#1 2009-09-07 18:19:55

kamileq

Nowicjusz

4391085
Skąd: skierki
Zarejestrowany: 2009-09-07
Posty: 7
Punktów :   

Jak zrobić no -ip <poradnik>

Ja wiem jak zrobic wchodzisz na no-ip.com Rejestrujesz sie aktywujesz na potrzcie potem zalogowujesz sie wchodzisz do download pobierasz taki plik Windows nie instalujemy go teraz potem jestesmy zalogowani i po lewej stornie jest Takie cos Jak Add wchodzimy w to HOSTNAME: czyli np. Legendaots nizej mamy taki plik i wybieramy sobie koncówke swojego ip. np. no-ip.org no-ip.biz i itp ja bym radził no-ip.org nizej Host Type nic nie robimy ma byc jak jest Potem jest Ip Adress wpisujemy tam swuj adress komputera aktualny np. 80.54.252.141 potem w Assign to Group nic nie robimy w Allow Wildcards tez nic nie robimy jedziemy potem na sam duł i kilakmy Create Host i juz mamy potem wylogowujemy sie Instalujemy tamten plik który pobieraliśmy tam sie pojawia wpisac email i password czyli swój email i password taki jak na stronie potem pojawia sie taka buzka w okularach naciskamy koloniej w taki kwdrat wtedy ona sie usmiechnie potem w confing.lua w ots zmieniamy Ip na np. Legendaotsno-ip.org i mam gotowe!!!


Pomogłem Daj Reputka ! ;o

Offline

 
  • Index
  •  » OTSy
  •  » Jak zrobić no -ip <poradnik>

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksmgora.pun.pl www.nyanfriends.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl www.secentrum.pun.pl